Facefitness
Blog o treningu ciała, twarzy, diecie, naturalnych lekach i kosmetykach, tworzony przez parę trenerów

FACEFITNESS

Wszystko o urodzie na jednej stronie, która będzie przeze mnie na bieżąco uaktualniana. Na samym dole znajduje się spis wszystkich artykułów z tego bloga na temat:

  • naturalnych kosmetyków
  • domowej pielęgnacji
  • gimnastyki twarzy – facefitness

Naturalną pielęgnacją ciała i twarzy interesuję się od kilku lat. Odkryłam wiele ciekawych sposobów, ale także kilka razy się rozczarowałam. Dziś juz wiem jakich błędów należy unikać. Chciałabym podzielić się swoimi przemyśleniami. Gimnastyka twarzy jest częścią większej układanki. Wzmocnione mięśnie twarzy są bez wątpienia najważniejsze, ponieważ działają bezpośrednio na przyczynę powstawania zmarszczek, ale skóra potrzebuje też innych pozytywnych bodźców z zewnątrz. Traktujmy ją delikatnie, zdrowo się odżywiajmy, porzućmy złe nawyki, unikajmy chemii w kosmetykach.

Facefitness to gimnastyka twarzy. Bezinwazyjna, bezpieczna, trwała i skuteczna metoda modelowania twarzy, wygładzania istniejących zmarszczek, przeciwdziałanie powstawaniu nowych a także szeroko pojęta profilaktyka.

Jestem Certyfikowaną Trenerką Facefitness. Sama ćwiczę mięśnie twarzy od kilku miesięcy i widzę znakomite rezultaty (moja metamorfoza). Stosuję i polecam metodę Facefitness 12 opracowaną przez Patrycję Kondracką, autorkę książki Sekret Młodości Facefitness. Facefitness jest dostępne dla każdego, bez względu na wiek lub płeć.  Można trenować samemu w domowym zaciszu na podstawie ćwiczeń z książki, można uczestniczyć w organizowanych grupowych warsztatach (poszukajcie informacji w swoim mieście, jest już 136 trenerów w Polsce) lub podczas indywidualnych sesji z instruktorką osobiście lub on-line. Wystarczy jedno lub dwa spotkania, aby poznać technikę, uruchomić prawidłowe czucie mięśniowe i poznać sekret, który cofa czas o 10 lat. Ćwiczenia twarzy są łatwe, przyjemne i skuteczne, bo rozluźniają mięśnie wyrazowe, napinane przez naszą mimikę każdego dnia. Jednocześnie trening mięśni z bardzo ważnym oporem wzmacnia je. Jeśli mięśnie są w dobrej kondycji, tak jak na całym ciele, także skóra twarzy ładnie się napina i ujędrnia.

SPIS ARTYKUŁÓW O URODZIE

 

1. FACEFITNESS – GIMNASTYKA TWARZY – facefitness

2. PIELĘGNACJA CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ – Olej kokosowy – multiprodukt

3. INNE KOSMETYKI NATURALNE – Domowa pasta do zębów

4. KWAS L-ASKORBINOWYDomowe serum złuszczające

Blogi miejskie porady-kulinarne genis.pl

Kategorie wpisów

Archiwum artykułów